ADUS technik

O firmě ADUS

ADUS je přes 30 let rodinná firma kde se zkušenosti a chuť k práci dědí po generace. 

ADUS začal úplně v jiných kolejí, než by se očekávalo – ADUS Bobtail chovná stanice v roce 1985.

Po úspěšné kariéře jako milovníci chlupatých mazlíčků se ADUS přiblížil trochu blíže k dnešnímu oboru; auto a odtahovací servis, s novým jménem ADUS Servis v roce 1989. Bylo to moudré rozhodnutí, obor auto-moto bylo správné řemeslo, a v roce 1992 se s originálním jménem ADUS, přidal k autoservisu i autodopravě.

V letech 1997-1998 se díky vynikajícímu servisu dodal ADUS zpět do svého jména ADUS Servis, kdy se při vyučení ADUSe mladšího jejich řemeslo rozšířilo i na kamionovou dopravu.  

S přelomem století se přehoupla i oblast servisu který ADUS Servis nabízel. K dosavadní auto-kamionové servisní službě se přidala i servis klimatizace, a to v roce 2003.

V roce 2004-2007 se ADUS Servis stal autorizovaný dealer, a servisní zastupitel německých značek Eberspächer a Webasto.

V roce 2015 se stává servisní doména omezující, a z ADUS Servis se stává ADUS Technik s.r.o., kde se k dosavadnímu dealerství přidává v roce 2019 i francouzská značka Valeo.

Postupem času, osobním rozvíjením, a nabíráním zkušeností, začal ADUS Technik s.r.o. developovat vlastní návrhy a projekty. Dnes jako oficiální dealeři mezinárodních značek Webasto, Eberspacher, a Valeo provádí montáže a opravy na osobní automobily, i korporační zakázky. 

Z důvodů spolehlivé a kvalitní práce se firma rozrostla a jelikož dosavadní rodinné sídlo už nestačilo na žádanou poptávku, v roce 2020 se ADUS Technik s.r.o. přestěhoval na nově zřízenou pobočku v Útušicích kde nás můžete navštívit i dnes.  

Děkujeme za váš zájem, a těšíme se na vaši návštěvu, a budoucí spolupráci.

Tým ADUS

 

 POPTÁVKA na ADUS Technik s.r.o. výrobky

 
 

Stačí vyplnit náš poptávkový formulář a my Vás obratem budeme kontaktovat zpět!

Nejste si jisti co potřebujete? Prohlédněte si naši galerii výrobků nebo nás kontaktujte telefonem nebo přes email!

 

 

Stačí vyplnit náš poptávkový formulář a my Vám ji obratem zašleme na Váš email!

  • Předběžná kalkulace našich služeb přímo na Váš automobil

  • Nejste si jisti jaký typ nezávislého topení či klimatizace zvolit? Projděte si naši referenční galerii nebo požádejte o doporučení!